Pożyczka Kobieta z Kasą

Pożyczka Kobieta z Kasą

Na polskim rynku został stworzony portal internetowy zajmujący się udzielaniem szybkich pożyczek tylko kobietom. Strona Kobietazkasa.pl została stworzona z myślą o kobietach, którym zdarza się wydać dużą sumę pieniędzy na zakupach, u fryzjera czy kosmetyczki. Szybkie pożyczki online są tu udzielane łatwo i wygodnie – bez wychodzenia z domu. 

Pożyczka Kobieta z Kasą

Klientką Kobietyzkasa.pl może zostać każda pani, która: ma co najmniej 20 lat, stałe dochody, brak zaległości w spłacie innych zobowiązań oraz nie została wpisana do żadnego z rejestru dłużników. Kobieta z kasą proponuje swoim klientkom szybką pożyczkę udzielaną bez poręczycieli i zastawu. 

Klientki, które chcą skorzystać z oferty po raz pierwszy mogą ubiegać się o szybką pożyczkę od ręki w wysokości do 1000 złotych. Następne szybkie pożyczki online mogą wynosić nawet 5000 złotych. Każda z tzw. chwilówek może zostać przyznana na okres od 1 do 30 dni. Klientki same wybierają, na jaki okres chcą pożyczyć pieniądze. Portal proponuje paniom promocję, jaką jest pierwsza szybka pożyczka do 500 złotych, na okres 7 dni bez żadnych opłat – oddajemy dokładnie tyle, ile pożyczyłyśmy. W przypadku kłopotów ze spłatą zaciągniętej szybkiej pożyczki, można ubiegać się o jej przedłużenie nawet do 30 dni lub rozłożenie na raty.

Szybkie pożyczki, których udziela Kobietazkasa.pl to portal, którego oferty są skierowane do żeńskiej części pożyczkobiorców. Należy również wspomnieć, że wszyscy pracownicy biura obsługi klienta to kobiety.  Kobietazkasa.pl oferuje swoim klientkom pożyczki internetowe, które pozwolą im na zrealizowanie ich małych marzeń, jak np. wybranie się na zakupy czy wyjazd do SPA. Szybka pożyczka od ręki pozwoli je zrealizować nawet w sytuacji, gdy kobieta nie ma na to wystarczających środków, ale wie, że będzie w stanie spłacić pożyczkę w wyznaczonym terminie.